Wciągarki

ergonomia pracyProponując Państwu nasze urządzenia, chcemy przede wszystkim zminimalizować ryzyko podczas pracy. Nieustannie ulepszamy nasze maszyny, aby dostarczyć firmom produkt najwyższej jakości. Pragniemy iść z duchem czasu i bezwzględnie kierować się ergonomią oraz bezpieczeństwem pracowników. Staramy się wykluczyć fizyczne zmęczenie, produkując urządzenia pomocnicze, które wyręczać będą pracowników, wykluczając obciążenie mięśni i kręgosłupa. Działamy na rynku od ponad dwudziestu lat, które pozwoliły nam zdobyć niezbędne doświadczenie. Rozpoczynając od drobnych narzędzi o prostej budowie, staliśmy się firmą produkującą urządzenia dźwignicowe, balansery, chwytaki, przesuwnice, wciągarki i wiele innych. Cieszymy się zaufaniem klientów z Polski i zza granicy. Ponieważ koncentrujemy się na zminimalizowaniu ludzkiego wysiłku fizycznego, nasze wciągarki oraz wciągniki są nieustannie usprawniane, ulepszane, a ich konstrukcja coraz mniejsza i kompaktowa. 

 

Chcąc dostarczyć Państwu bezpieczny w użyciu produkt, sprawdzamy nasze urządzenia pod względem obsługi i skuteczności. Staramy się przewidzieć przyszłe wykorzystanie każdej maszyny, dlatego projektujemy nasze wciągarki, tak, aby spełniały najwyższe oczekiwania Klientów. Sporządzamy dokładne wytyczne, co do obsługi sprzętu oraz przeprowadzamy niezbędne szkolenia dla pracowników z zakresu obsługi maszyn.

Chcąc dostarczyć Państwu najbardziej praktyczny sposób wykonania każdej czynności na miejscu pracy, kierujemy się przede wszystkim bezpieczeństwem, ale również oszczędnością energii oraz wszelkich kosztów. Staramy się, aby dzięki naszym urządzeniom każde zadanie wykonywane było w jak najkrótszym czasie.

Oferujemy Państwu bardzo szeroki wybór urządzeń pomocniczych, które wykorzystywane są w transporcie bliskim, a więc na jednym miejscu pracy do przenoszenia, podnoszenia i przesuwania ładunku o określonej wadze i gabarytach. Każde urządzenie ma zakres udźwigu, którego nie należy przekraczać, ale dzięki elastyczności, jesteśmy w stanie dostosować urządzenie do podnoszenia nawet najcięższego ładunku.

W naszej ofercie znajdują się wciągarki oraz wciągniki zarówno napędzane elektrycznie, jak i hydraulicznie. W mniejszych zakładach, proponujemy Państwu zastosowanie urządzeń podnoszących obsługiwanych ręcznie. Wchodząc na stronę http://wciagarki24.com.pl/ można poczytać na ten temat o wiele więcej. Wydaje się, że jest to wiedza istotna, ponieważ współcześnie z balanserami czy wciągarkami spotykamy się na każdym kroku.

Wciągarki i wciągniki linowe to urządzenia, które podnoszą ładunek na linie nawijanej na bęben. Liny wykonane są z wysokiej jakości materiału, odpornego na przerywanie. Udźwig naszych urządzeń jest różny i może być dostosowany do indywidualnego zamówienia. Wciągarki linowe obsługiwane ręcznie przez pracowników posiadają zazwyczaj udźwig do pięciu ton. Urządzenia te są jednak bardzo proste w obsłudze oraz w montażu. Mogą być umieszczone na elementach konstrukcyjnych znajdujących się w danym zakładzie pracy. Posiadają zwartą obudowę, która odporna jest na zniszczenia. Wciągarki linowe elektryczne są napędzane prądem. Mogą być sterowane w trybie przewodowym lub bezprzewodowym. Ich silnik cechuje bardzo długa żywotność. Udostępniamy części zamienne do każdego urządzenia oraz umożliwiamy skonstruowanie sprzętu dostosowanego do indywidualnych potrzeb. stanowisko pracy

Wciągarki łańcuchowe są natomiast urządzeniami, które podnoszą ładunek za pomocą stalowego łańcucha. Przeznaczone są zazwyczaj do pracy w środowisku przemysłowym, w którym wystawione są na działanie szkodliwych substancji, wilgoci, mrozu i tym podobnych. Dlatego też zarówno łańcuchy, jak i obudowa są dodatkowo pokrywane warstwą antykorozyjną. Wciągarki łańcuchowe mogą być montowane na dźwigach, samochodach ciężarowych, ramach konstrukcyjnych i wielu innych.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ostatnie

Our website is protected by DMC Firewall!