Wielkość torby ma znaczenie

Torebka to przedłużenie kobiecej ręki. Dzięki temu niezwykle praktycznemu gadżetowi możemy bez problemu przenosić najpotrzebniejsze elementy, takie jak dokumenty, klucze, urządzenia elektroniczne, kosmetyki czy książki. W damskiej torebce znajdziemy dzisiaj prawie wszystko. To właśnie dlatego rozmiar noszonej torby rzeczywiście ma znaczenie. Jeśli wybieramy się na spacer z małym dzieckiem, torebka z pewnością powinna być pojemna. Wyjścia do restauracji czy kina to z kolei sytuacje, w których możemy sobie pozwolić na zabranie niedużej, eleganckiej kopertówki czy torebki wieczorowej. Okazuje się zatem, że torbę pod względem wielkości zwykle dobieramy do okazji. Co warto wiedzieć o wspomnianych gadżetach w tym kontekście? Kiedy zdecydować się na kopertówkę, a kiedy wybrać poręczny, klasyczny plecak?

Małe torby na duże okazje

Jeśli wybieramy się na ważną uroczystość, przyjęcie bądź występ, duża torebka z pewnością w takich sytuacjach odpada. Klasyczne, modne torby i torebki wieczorowe będą z kolei w tym kontekście idealne. Warto wybierać między innymi unikatowe, dopasowane do stroju kopertówki. W ostatnim czasie do kreacji wieczorowych dobiera się również interesujące, gustowne kuferki.

Torba dla mamy

Młode mamy oprócz standardowych gadżetów noszą w swoich torebkach cały asortyment dla dziecka. Zamiast na każdym kroku zabierać ze sobą torbę przypominającą worek świętego Mikołaja, młode mamy powinny zdecydować się na inną, bardziej funkcjonalną oraz estetyczną opcję. W ostatnim czasie producenci torebek czy wózków oferują paniom specjalne komplety, dzięki którym życie mamy i dziecka stanie się o wiele praktyczniejsze. Elegancka, praktyczna torebka na ramię to standardowy gadżet każdej kobiety. Mamom proponuje się dodatkowo w specjalnym zestawie torbę przyczepianą do wózka. Pojemna, obszerna torba to miejsce, w którym bez problemu schowamy pieluchy, butelkę z mlekiem, odświeżające chusteczki czy kosmetyki dla dzieci. 

Ile toreb, tyle rozmiarów

W sklepach znajdziemy dzisiaj bardzo różnorodne torby. To, jaki model (czy raczej rozmiar) wybierzemy, zależy przede wszystkim od naszych potrzeb i upodobań. Niektóre kobiety lubią nieduże torebki, w których rzeczywiście „składują” wyłącznie najpotrzebniejsze rzeczy. Inne panie nie mogą objeść się bez pojemnej torby, bo przecież tak naprawdę do schowania jest kilkadziesiąt mniejszych i większych rzeczy. W efekcie, idealna torba dla każdej kobiety będzie inna. Na szczęście rynek proponuje konsumentkom różne rozwiązania, a więc każda pani znajdzie dla siebie wymarzony produkt.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ostatnie

Our website is protected by DMC Firewall!