Najlepsze z najlepszych

argelith

Płytki przemysłowe powinny być przede wszystkim funkcjonalne i trwałe. I choć na rynku istnieje mnóstwo rodzajów płytek, to tylko niektóre z nich zasługują na Twoją uwagę. Do tego grona należą płytki Argelith.

Firma produkująca je może poszczycić się prawie 150 letnią tradycją. Pierwsze kroki na rynku stawiała już w 1870 roku. Od tamtego czasu zyskała grono stałych klientów, które nieustannie się powiększa. Wśród fachowców produkty Argelith szczycą się opinią najtrwalszych na świecie. Doskonale sprawdzają się jako posadzka w halach przemysłowych, magazynowych, produkcyjnych, warsztatach samochodowych, restauracjach, sklepach i innych powierzchniach użytkowych. Oto kilka faktów, które sprawiają, że płytki argelith to produkty prestiżowe.

1. Twarde jak stal. Specjalnie opracowany proces technologiczny sprawia, że płytki te są kilkukrotnie mocniejsze niż beton, charakteryzują się bardzo dużą obciążalnością. Wstępnie ukształtowane płytki, bez żadnych substancji chemicznych trafiają do pieca na 70 godzin. Po upływie tego czasu otrzymujemy materiał niemalże niezniszczalny.

2. Wielofunkcyjność. Płytki Argelith sprawdzają się w każdym pomieszczeniu użytkowym, zarówno na podłodze jak i na ścianach. W zakładach, w których pracują ludzie, bezpieczeństwo to priorytet. Produkty te posiadają powłokę, która skutecznie chroni przed poślizgnięciami i upadkami. Co więcej, są odporne na na skrajne temperatury oraz agresywne substancje chemiczne. Nawet wówczas, gdy narażane są na wysoką wilgotność, zachowują swój pierwotny kolor przez długie lata. Są odporne na ścieranie i bardzo łatwo je wyczyścić.

3. Troska o środowisko naturalne. Nieczęsto zdarza się, by dla wielkich firm liczyło się coś więcej niż zysk, dlatego firma Argelith zasługuje na szczególne uznanie. Innowacyjne technologie wykorzystywane podczas procesu produkcyjnego przyczyniają się do utrzymania naturalnego środowiska, w jak najlepszym stanie.Firma wyposażona jest w urządzenia, odzyskujące ciepło, które można ponownie wykorzystać. Ponadto wszelkie odpady produkcyjne poddawane są recyklingowi.

4. Estetyka. Płytki przemysłowe Argelith wykonane są z dbałością o każdy szczegół, są nie tylko trwałe i funkcjonalne, ale także atrakcyjne wizualnie. W bogatej ofercie każdy znajdzie coś, co wpisze się w jego gust. Znajdują się w niej płytki w różnych kolorach, wzorach, rozmiarach i kształtach (kwadraty, prostokąty, sześciokąty). Bez wątpienia wpasują się w każde pomieszczenie, bez względu na to, w jakim stylu zostało wykończone.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ostatnie

Our website is protected by DMC Firewall!